Menu

Pakabos/važiuoklės remontas

Važiuoklės remontas

Automobilio pakabos remontas ir visa jo važiuoklė iš pirmo žvilgsnio nėra sudėtinga ir nereikalauja specialių žinių – bet tai tik iš pirmo žvilgsnio. Remontuojant pakabą pačiam, gali kilti daug klausimų, pavyzdžiui:

Kaip pakeisti rato guolį?

Kaip išpresuoti sailentbloką/įvorę neišimant svirties?

Kaip paskirstyti automobilio apkrovą keičiant naujas svirtis, kad nebūtų sugadinti sailentblokai/įvorės?

Kaip atskirti šarnyro bildėsi nuo stebulės(stupicos) guolio pašalinio garso?


Kad būtų išvengta šių klausimų ar kitų nestandartinių situacijų, nepatariame užsiimti savarankišku remontu, o kreipkitės į autoservisą.
Vienas iš mūsų autoserviso veiklos sričių yra pakabos ir viso automobilio važiuoklės remontas.

Pakabos remont paslaugas, apima:

Pakabos diagnostika. Tuo atveju, kai darbas susijęs su automobilio pakėlimu ant keltuvo(alyvos keitimas, stabdžių trinkelių keitimas ir pan.), Pakabos diagnostika yra nemokama!

Važiuoklės remontas;

Pakabos remontas;

Išankstinė pakabos diagnostika, atskleidžianti gedimus iš anksto, gali sutaupyti jūsų pinigus. Mūsų autoservisas-turboost teikia visas automobilio važiuoklės remonto ir diagnostikos paslaugas. Atsižvelgdami į kliento pageidavimus, galime naudoti ir originalias dalis. Galutinį sprendimą priima klientas kartu su meistru, atsakingu už remontą.

Pakabos remontas, bei teikiant kitas paslaugas, yra naudojami moderniausi profesionaliūs įrankiai ir įrangą. Aukšta mūsų meistrų kvalifikacija ir aukštos kokybės įrankiai leidžia mums atlikti kokybiškus remonto darbus vykdant automobilio važiuoklės remontą.

Automobilio važiuoklės remontą apima preliminarią diagnozę. Diagnostikos užduotis – nustatyti net menkiausius gedimus, kurie ateityje gali sukelti rimtų problemų.

Į pakabos remonto paslaugų spektrą įeina:

Amortizatorių, atraminių guolių, spyruoklių diagnostika ir keitimas.

Stabdžių trinkelių, būgnų, žarnų ir diskų keitimas;

Priekinės pakabos remontas;

Galinės pakabos remontas;

Stabdžių sistemos sandarumo remontas;

Ratų guolių keitimas.

Poreikis kreiptis į autoservisą atsiranda, kai vairuojant automobilį pastebite gedimą, bildėsys pakaboje važiuojant, sumažėjęs automobilio valdymas, stabdžių sistemos gedimai. Mūsų specialistai greitai nustatys atsiradusius gedimus ir pasiūlys galimus jų taisymo variantus.